logo
Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie
Imoli.pl

Dla zapewnienia najwyższej jakości usług fotografii ślubnej, proponuję swoim Parom Młodym ofertę ściśle dopasowaną do ich wymagań i potrzeb. Pakiet buduję pod klienta dostosowując się do niego, nie na odwrót. Nie ma znaczenia czy szukasz Fotograf Ślubny Częstochowa, Fotograf Ślubny Śląsk, odległość nie stanowi dla mnie żadnego problemu. Wykonuję reportaże ślubne oraz sesje na terenie całego kraju jak i za granicą, bez względu czy jest to fotografia ślubna czy sesja komercyjna do katalogu.  Podobnie jeśli chodzi o plener. Z wielką przyjemnością zabieram Młodą Parę w odległe miejsca. Oferuje ze swojej strony komfortowy transport, pozwalając tym samym uniknąć dodatkowych kosztów.
Do dyspozycji podczas sesji posiadam również dron. Ta latająca kamera zapewnia zupełnie nowe spojrzenie na fotografię ślubną, dając niedostępne dla wszystkich ujęcia z powietrza. Pomaga także kręcić filmy które dołączane są do klipów w przypadku zakupienia pakietu wraz z wideo.
Enigma to także kompleksowe, profesjonalne usługi ślubne. Prócz fotografii i wideo proponujemy Państwu ofertę najlepszych sal weselnych, florystek, fryzjerek, makeupistek, wynajem samochodów ślubnych, barmanów, animatorów etc. Z przyjemnością pomożemy, doradzimy fachowo w każdej dziedzinie. Marka "Enigma" to gwarancja udanego wesela.